O nas -MISS-ECO-1

MISS ECO

Naturalne kosmetyki powstałe w harmonii ze środowiskiem

W Miss Eco prezentujemy starannie wyselekcjonowane naturalne kosmetyki pochodzące z różnych zakątków świata. Przykładamy szczególną wagę do wyboru kosmetyków zawierających naturalne składniki, nietestowanych na zwierzętach oraz powstałych w harmonii ze środowiskiem.

Oferowane kosmetyki są przez nas testowane oraz prezentowane na naszym kanale na YouTube . Jeżeli nie wiesz jaki produkt byłby najlepszy dla Twojej cery nie wahaj się zapytać – napisz do nas wiadomość e-mail lub zadzwoń (kontakt@misseco.pl, +48 883 80 90 80).

Wszystkie produkty oferowane w Miss Eco posiadają gwarancję oryginalności. Współpracujemy wyłącznie z producentami oraz oficjalnymi dystrybutorami marek. Z nami nie czekasz, produkty wysyłane są w ciągu 48 godzin, a do każdego zamówienia dodajemy darmowe próbki lub produkty.

W Miss Eco regularnie pojawiają się okazje cenowe i nowe produkty. Bądź na bieżąco i obserwuj nasze social media! Informacje o promocjach są przez nas publikowane na Facebooku, Instagramie oraz przesyłane poprzez newslettera.

OPINIE KLIENTÓW SĄ DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE

Komentarze zostały napisane przez naszych klientów poprzez system Zaufanych Opinii Ceneo

DARMOWA PRZESYŁKA

od 200 PLN

DARMOWE PRÓBKI

Do każdego zamówienia dodajemy darmowe próbki lub produkty gratis

Z nami nie czekasz

Błyskawiczna wysyłka produktów. Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-2 dni roboczych.

Gwarancja oryginalności produktów

Współpracujemy wyłącznie z producentami oraz oficjalnymi dystrybutorami.

@ OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE