Jak-dbac-o-cere-zima-Miss-Eco

Zostań Królową Śniegu: czyli piękna cera nawet zimą!

Wchodzenie i wychodzenie z przegrzanych pomieszczeń na siarczysty mróz to jeden z najgorszych zimowych koszmarów. A co ma powiedzieć nasza skóra, która jest dosłownie na pierwszej linii frontu? Kremy nawilżające, skuteczne latem i wiosną, raczej nie będą w stanie uporać się z polską, zimową aurą. Wysmarowanie się tłustym kremem a la narciarz to raczej też nie jest coś, o co nam chodzi, prawda?

Poniżej garść porad prosto z Seulu (tak, dziś jest tam 8 stopni poniżej zera!) jak radzić sobie z powszechnymi problemami urodowymi, na jakie najczęściej narzekamy zimą – brakiem blasku, przesuszeniem i spierzchniętą skórą.

ZIMĄ POSTAW NA WITAMINĘ C

Witamina C nazywana jest często witaminą młodości, gdyż rozświetla i rozjaśnia matową pozbawioną blasku skórę. Dzięki stosowaniu kosmetyków z zawartością witaminy C, przywrócisz swojej skórze świeżość, zdrowy koloryt, poprawisz jej elastyczność oraz zniwelujesz oznaki zmęczenia i starzenia. Brzmi wspaniale, prawda?

Nadmierna suchość skóry może być objawem niedoboru witaminy C. Witaminę C warto dostarczać naszej skórze w postaci owoców, tabletek, lub zewnętrznie w formie serum. Serum IT’S SKIN Power 10 Formula VC Effector zawiera witaminę C i wnika w głębokie warstwy skóry, doskonale nawilżając i rozświetlając naszą zmęczoną zimą cerę.

PAMIĘTAJ O OCHRONIE PRZECIWSŁONECZNEJ

Promienie słoneczne wpływają negatywnie na stan naszej skóry nawet zimą, kiedy najmniej się tego spodziewasz. W Japonii i Korei kobiety nakładają krem przeciwsłoneczny przez cały rok, chroniąc skórę przed odbitymi od śniegu i wody promieniami słonecznymi.  

MISSHA All Around Safe Block Waterproof Sun SPF50+/PA+++ zapewni Twojej skórze wysoką ochronę przeciwsłoneczną (50+ SPF)!

NIGDY WIĘCEJ SZORSTKICH DŁONI

Zimą nasze dłonie, podobnie jak twarz są szczególnie narażone na wpływ wiatru i chłodu. Pomimo noszenia rękawiczek stają się szorstkie i bardzo suche.

THE FACE SHOP LOVELYMEEX MINI PERFUME HANDCREAM to krem do rąk w niezwykle słodkim opakowaniu. Pięknie pachnie, doskonale nawilża i sprawia, że dłonie są bardzo miękkie w dotyku. To krem z którym nigdy się nie rozstaję!

Autor

test test